ProfesyonelSite Yönetim Yazılımı

apyon.net Sık Sorulan sorular

(apyon.net/sss)

Sorularınızı [email protected] adresine iletebilirsiniz. En kısa sürede yanıt verilecektir.

apyon.net nedir

apyon.net web tabanlı apartman yönetim yazılımıdır. Apartman yönetiminde aidat takibi, ısı/pay ölçer, gelir gider, personel(kapıcı) bordrosu işlemleri yazılım içinden yapılabilir. Ayrıca entegre web sayfanızı açabilirsiniz. Mobil uygulama özelliği ile apartman sakinleri android telefonlarından sadece uygulamayı çalıştırarak borç durumu ve duyuruları öğrenebilirler.

Mobil desteği varmı

Apartman sakinlerinin kullanacağı web sayfaları mobil uyumludur. Tüm akıllı telefonlardan web sayfasına girişte sorunsuz kullanım yapılabilir. Ayrıca android telefonlar için yüklenecek uygulama ilede apartman sakinleri kullanabilir. Yönetim modülü (apartman yöneticisinin kullanacağı) mobilden kullanılmayacak kadar çok işlem içerdiğinden ve işlem sayfaları mobil cihazlarda küçük göründüğünden mobil kullanımı tavsiye edilmez.

Sms gönderimi varmı

Satın aldığınız sms kontörleriyle sms gönderimi yapabilirsiniz. Yazılan metin yaklaşık her 100 karakterde 1 sms kontör fazlalaşır. Örneğin 450 karakterlik bir duyuru metni her smsde 5 kontör sms hakkından düşer. Smsler başlıklı sms dir. APYON.NET başlığı ile görüntülenir bu şekilde apartman sakinleri reklam smsleri ile karıştırmazlar.

sms kontör almak zorunlumu

Sms kontörü almak zorunlu değildir. Sms kontör varsa sms gönderebilirsiniz yoksa sms gönderimi yapılamayacaktır.

Web sayfası oluşturmak zorunlumudur

Yazılım kullanımında web sayfası oluşturmanız zorunlu değildir. Sitenize ait web sitesi olmadanda yazılım kullanılabilir.

Sms almak istemeyen sakinler için ne yapabilirim

Daire girişinde sms almak istemeyenler için SMS ile bilgilendir alanı bulunmaktadır. Bu alandaki seçimi kaldırarak sms almak istemeyenlere sms gönderimini engellersiniz.

Fiyatları nasıldır

Kullanmak istediğiniz özellikler ayrı ayrı fiyatlanır bu sayede kullanmadığınız özellikler için ayrıca ücret ödemezsiniz. Fiyat belirlemedeki unsurlar

  • Kurulum

  • Yönetim yazılımı abonelik (daire sayısına bağlı olarak yıllık ödenir)

  • Sms kontörleri (1500 adetlik paketler halinde ücretlenir)

  • Web sayfası hazırlanması (kuruluma eklenir yıl içindeki güncelleme talebi gelirse ayrıca ücretlendirilir)

  • Mobil uygulama

Üyelikte kurulum ve yönetim yazılımı ile minimum paketle sisteme dahil olabilirsiniz. Diğerleri opsiyonel olarak kullanacaksanız alabilirsiniz.

Üye olmadan deneyebilirmiyim

Yönetim yazılımına üye olmadan demo bölümünden inceleyebilirsiniz. Bunun için demo.apyon.net adresine girerek giriş bölümünden kullanıcı adı demoadmin ve şifre 000000 girerek demo özelliklerini inceleyebilirsiniz.